Altındağ kanalizasyon Açma işlemleri Özdoğan Vidanjör ile artık çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Özdoğan Vidanjör ekibinin deneyimi ve eğitimleri sayesinde artık tıkanıklık oluşmaz. Ekip tıkanıklık açma sırasında son teknoloji aletlerden yararlanır. Bu sayede tüm işlem daha fazla kolaylaşır. Kanalizasyonun tıkanıklığı özellikle büyük şehirlerde çok sık karşılaşılan problemler arasında yer alır.

Tıkanıklığın sebepleri aslında oldukça fazladır. Tuvalete ya da mutfağa giderine atılan yabancı cisimler boruyu tıkar. Özellikle ıslak mendil, peçete, saç, çocuk bezi vb. maddeler suda erimez. Bu maddeler tıkanıklığa neden olduğu zaman suyun akışını yavaşlatır. Bundan kaynaklı bir süre sonra borular tıkanır. Aynı zamanda giderlere dökülen yemek atıkları ya da atık yağ boruda donar. Bu da tıkanıklığa neden olur. Bu gibi durumlarda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Altındağ Kanalizasyon Açma

Altındağ Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firmaları

Altındağ kanalizasyon tıkanıklığı açma firmaları arasında en iyi tanınan Özdoğan Vidanjör, kanalizasyon hattının tamamen sorunsuz kullanılabilmesi için hizmet verir. Kanalizasyonun sorunsuz bir şekilde kullanılması için belirli özelliklere sahip olması gerekir. Sorunsuz çalışması için gider borularında kot farklı bulunmalıdır. Kanalizasyon kuyusu ait olduğu binanın temeline yönelik olarak daha aşağıda olmalıdır.

Kanalizasyon boruları birbirine bağlandığı zaman arada başlık kalmamalıdır. Arada boşluk kaldığında bir süre sonra o bölgeye toprak birikecektir. Bu toprak da kanalizasyonun tıkanmasına neden olur. Beton maddeler inşaat sırasında borunun içerisine girmemelidir. Girdiği zaman kanalizasyonun içerisindeki tıkanıklığı artırır. İnşaat sırasında boruların temiz bırakılmış olması önemlidir. Aksi takdirde tıkanıklık çok daha hızlanır. Altındağ kanalizasyon Açma işlemleri deneyimli bir firma tarafından yapılmalıdır. Çünkü kanalizasyon boruları bilindiğinin aksine hassastır. Herhangi bir zarar yüzünden tüm borularda taşma ya da aşınma meydana gelir. Özdoğan Vidanjör bu konuda kanalizasyon borularına oldukça hassas davranır. Bu anlamda kanalizasyon borularına herhangi bir şekilde zarar gelmez. Ekiplerimiz oldukça titiz çalışır.

Altındağ Kanalizasyon Açma Fiyatları

Altındağ kanalizasyon Açma fiyatları genel anlamda sorunun büyüklüğüne göre değişir. Ekiplerimiz apartman ya da dairlerinin giderini detaylı olarak inceler. Bu sayede sorunun nedenini anlamış oluruz. Tıkanıklık birkaç bölgedeyse firmamız buna yönelik olarak bir fiyat belirlemesi yapar. Net bir fiyat belirlemesi için Özdoğan Vidanjör iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. 

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemleri önceden çok zor şartlar altında gerçekleşirdi. Ekiplerimiz tıkanıklığın nerede olduğunu anlamak için tesisat bölgesine bakar. Duvar ya da zemin içerisinde yer alan borulara ulaşmak gerekirdi. Bu nedenle zemin ya da duvar kırılırdı. Bu sayede borulara ulaşılabilirdi. Ardından boru temizlenip kırılan bölge en baştan onarılırdı. Altındağ kanalizasyon Açma işlemleri için eski tip uygulamalara gerek kalmaz. Gelişen teknoloji ile birlikte tıkanıklıkta kullanılan materyaller de gelişmiştir. Kameralı görüntüleme cihazı, robot ya da çeşitli kimyasal malzemeler kanalizasyon temizleme işlemi içindir.  Aletler ne kadar önemliyse aynı zamanda ekibin deneyimi de bir o kadar önemlidir. Aletlerin düzgün bir şekilde kullanılması da bir o kadar önem taşır.

Altındağ Kanalizasyon Açma Hizmeti

Altındağ Kanalizasyon Açma Hizmetimiz

Tıkanıklık için aradığınız zaman en kısa sürede ekibimiz kanalizasyon bölgesine gider. Daha sonra kameralı görüntüleme cihazı kullanılır. Bu cihaz tıkanıklığın nerede olduğunun tespitini yapar . Tıkanıklığa neden olan cisim ve maddeler de bu cihaz sayesinde görünür. Ekipler bu cisim ve maddelere göre bir temizleme işlemi yapar.

Özdoğan Vidanjör tıkanıklığa uygun aparatları kullanır. Borunun girişine ya da tıkanıklığa göre uygun makineler takılır. Parçalama, ezme ya da kırma işlemleri ile tıkanıklık içerisindeki cisimler çıkarılır.  Ardından tazyikli suyun parçalara ayırdığı cisimler çıkartılır. Belirli durumlarda ise ilk olarak tazyikli su kullanılır. Bu sayede sertleşmiş cisimlerin yumuşaması sağlanır. Kanalizasyon açma için ilk temizleme işlemi tamamlandıktan sonra yeniden incelemek gerekir. Kameralı görüntüleme cihazı, borunun içini ve tıkanıklığı inceler. Eğer hala tıkanıklığa yol açan cisimler varsa bu durumda en baştan temizleme gerekir. İkinci temizleme işlemi sayesinde yeni tıkanıklık oluşmadan tesisat boruları uzun süre boyunca kullanılabilir.