Ankara Vidanjör Hizmeti vidanjör birikme yaparak tıkanan kanalizasyon, rögar, fosseptik, atık su kuyuları gibi alanları vakumlu bir pompalama sistemi ile çekerek temizleyen ve atık su haznesine alan araca denmektedir. Belediyeler gibi özel sektöründe aktif olarak kullandığı ve ihtiyaca yönelik sunduğu bir sistemdir. İlk olarak kendine maden alanlarındaki çamur ve sıvının çıkarılmasında kullanım alanı bulan vidanjörler zamanla benzer alanlarda da kullanılmaya başladı. Aynı zamanda vidanjörlerde bulunan vakum pompaları, gemilerde biriken suların dışarıya atılmasında da etkin rol almaktadır.

Çeşitli özelliklere sahip vidanjörler bulunmaktadır. Ve bunlar farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Örneğin mini tip vidanjör, ağır tip vidanjör, kombine vidanjör gibi tazyikli su vererek tıkalı bölgeyi açan vidanjörlerde vardır. Vakumlamak suretiyle veya kuka hortumu ile tıkanan alanı açan vidanjör sistemleri de bulunmaktadır. Ankara vidanjör hizmeti ücretleri ise yaptıracağınız işe ve firmaya göre değişkenlik göstermektedir.

Belediyeler dışında bu hizmeti veren çeşitli firmalarda bulunmaktadır. Düzenli olarak temizleyen veya başka sebeplerden kaynaklı olarak tıkanan kanalizasyonlar vb. bu tür araçlarla kolayca açılabilmektedir. Vidanjörler günümüz teknolojisine hitap eden işlevsel araçlar olması sebebiyle kendine pek çok kullanım amacı bulmaktadır. Ankara da vidanjör ücretleri bu yüzden merak edilmektedir. Bu hizmeti veren firmalar veya belediyeler sayesinde bu araçlar büyük çaptaki tıkanıklıkları bile kolayca açabilmekte ve tekrar kullanıma sunabilmektedir.

 

Ankara’ da Vidanjör Hizmeti Nereden Alınır ?

Ankara’da da vidanjör hizmeti veren çeşitli firmalar da bulunmaktadır. Binanızın bağlı olduğu kanalizasyon sisteminde herhangi bir yığılmadan birikmeden kaynaklı tıkanma varsa vidanjör hizmeti veren iyi bir firma ile iletişime geçebilir ve tıkalı alanı kolayca açtırabilirsiniz.

Ankara vidanjör hizmeti veren iyi bir firma bulmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu hizmeti veren firma personellerinin aracın kullanımına hâkim olması gerekmektedir. Kanal temizleme, rögar temizleme gibi işlemlerde kullanılan bu araç artık sondaj ve kuyu çalışmalarında da kullanılmaktadır. Fosseptik çukurları gibi sık sık tıkanan alanları temizleme işleminde büyük öneme sahip olan bu araçlar, kanalizasyon ve yer altı sistemi arızaları işlerine bakan firmalar tarafından hizmete sunulmaktadır.

Ankara vidanjör hizmeti firmaları özellikle uzun soluklu faaliyet sürdürmüş, tecrübe edinmiş firmalar tarafından hizmet verilmelidir. Vidanjörlerin kullanım alanına göre boyutları da değişebilir. Tıkanan alanlar ihmal edilerek bir vidanjör yardımıyla açılmazsa ileride daha büyük maddi hasarlara sebep olabilmektedir.

Ankara Vidanjör Hizmeti

Vidanjör Hizmeti Firmaları

Vidanjörün en önemli özelliklerinden biri de tıkanan bölgenin yıkım işi veya masrafı gerektirmeden o bölgeyi kolayca temizlemesidir. Belediyelerin faaliyet vermediği alanlarda il özel idareleri dışında özel firmalarda bu işlere yönelik hizmet vermektedir. Kimyasal su çekimleri de dâhil her türlü atık ve çamurlaşmış tabakayı temizlemektedir. Bu işi profesyonel anlamda yapan bir ekipten yardım alınması sorununuzun daha hızlı bir şekilde çözülmesine olanak sağlayacaktır.

Öncelikle tıkalı alanın olduğu bölgeye ulaşan ve sorunu saptayan ekiplerimiz, kısa sürede arızaları gidermektedir. Ayrıca kiralık vidanjör hizmeti de verilerek kullanımınıza sunulmaktadır.  Ankara vidanjör hizmeti fiyatları açılacak olan bölgedeki sorunun büyüklüğü de etkilemektedir. Fiyatlar firmadan firmaya göre de farklılık göstermektedir. Firma olarak bizler size en uygun ücretler karşılığında bu hizmeti sunmaktayız.

Çalışanlarımız ile sınırsız hizmet ve ihtiyacınız olan her türlü vidanjör kiralama, aylık, yıllık veya günlük olarak sunmaktayız. Ayrıca firmamız lavabo, tuvalet ve mutfak tıkanıklığı açma hizmetini sunmaktadır. Vidanjör hizmeti veya tıkanıklık açma fiyatları, buna benzer nedenlerden dolayı sonrasında farklılık gösterebilmektedir. Ekiplerimiz en iyi işi çıkarmak için teknolojik aletlerden faydalanmaktadır.  Farklı şehirlere de bu ve buna benzer kanal temizleme ve vidanjör hizmetini ulaştırmaktayız.

Ankara Vidanjör Hizmeti

 

Ankara Vidanjör Hizmeti Fiyatları Ne Kadar ?

Vidanjör aracı yoğun kullanımdan dolayı tıkanan veya taşan kanalizasyon kuyularını temizleme görevini yerine getiren araçlardır.  Bu araçlarla kanalizasyonların tıkanmasına neden olan çamurlaşmış tabaka açılmakta ve sorun kısa süre içerisinde giderilmektedir. Vidanjör hizmeti almak kısa sürede önlem alınarak taşmaları engellemek için büyük önem taşımaktadır. İlkel yöntemlerle böylesi alt yapı çalışması gerektiren tıkanmaların açılabilmesi mümkün olmamaktadır.

 

📍 Ankara En Uygun Fiyatlı Vidanjör Hizmeti
📌 Kuruluş 1994 den bu yana…
⏰ 7/24 İletişim 0(312) 478 58 71 (pbx)
📧 E-posta info@vidanjorhizmeti.com.tr

 

Vidanjör araçları sayesinde mevcut alana zarar görmeden ve kırılmadan tıkalı alan temizlenmektedir.  Ankara vidanjör hizmeti, kanal açma, görüntüleme ve tıkanıklığı giderme işlemleri yapılmaktadır. Kum, taş, toprak vb. tıkanıklığa sebep olacak bir cismin boru akışını engellemesiyle oluşmaktadır.  Uğraştırıcı ve zor bir iş olması nedeni ile profesyonel olmayan kişilerce yapılması doğru bulunmamaktadır. Sizlerde en iyi ve kaliteli hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.