Ayaş kanal temizleme işlemi, alt yapılarda oluşan belirli zamanlardaki tıkanıklıkların sorunsuz ve kısa bir süre içerisinde temizlenmesi için yapılan işlemler olarak tanımlanmaktadır. Genellikle çok yağış  alan bölgelerde bu daha sık ortaya çıkmaktadır. Çünkü kanallar yağmur suyu ve atık suları tam olarak çekememesi ile tıkanıklıklar ortaya çıkmaktadır. Tıkanıklıkların giderilmesi için ise özel ekipmanlar ile mutlaka müdahale edilmesi gerekmektedir.

Ayaş kanal temizleme firmaları arasında bulunan Özdoğan Vidanjör ise kanal tıkanıklığında en güvenli hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Görüntüleme teknikleri, uygulama ve yeniden görüntüleme ile kanal giderlerindeki sorunu kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Özel ekipmanları ve alanında uzman çalışma arkadaşları ile de müşterinin aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktadır.

Ayaş Kanal Temizleme Firmaları

Kanal temizleme işlemi sadece problemin ortaya çıktığı zaman yapılmaması gerekmektedir. Belli aralıklar ile yapılması ve gerektiğinde bakım onarım işlemlerinin de aksatılmaması gereken bir durumdur. Çünkü tıkanıklıklar sadece çevre kirliliğine değil sağlık açısından da çeşitli problemlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de  kanal temizleme işleminin mutlaka yaptırılması gerekmektedir.

Ayaş kanal açma hizmeti günümüzde var olan teknolojik araçlar ile kısa bir sürede çözüme kavuşmaktadır. Tabi ki de sadece araçların varlığı yetmemektedir. Bu ekipmanları kullanacak uzman personellere de ihtiyaç olmaktadır. Ancak bu şekilde tıkanıklığın yerinin bulunması ve ona uygun bir çözüm geliştirilmesi mümkündür. Bu yüzden de firma seçimi oldukça önemlidir.

Kanallarda tıkanıklık oluştuğu anda mutlaka iyi bir firma araştırılması yapılmalıdır. Ancak bu şekilde problemler hızlı bir şekilde çözülebilmektedir. Anlaşılacak olan firmanın yetki belgesinin olup olmadığına da mutlaka bakılmalıdır. Bu belge sayesinde alınacak hizmet kalitesinin ne oranda olacağını bilmek mümkündür.
Ayaş kanal temizleme firması Özdoğan Vidanjör olarak bizler ise yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize bu hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli elemanlarımız ve son teknolojik ekipmanlarımız ile de Ankara da oluşan sorunları kısa bir sürede çözüme kavuşturmaktadır. Yetki belgesi olan bir firma olmamızdan dolayı da güvenli bir şekilde bizlerden hizmet talep etmeniz mümkündür.

Ayaş Kanal Temizleme Numaraları

Ayaş kanal temizleme işlemi 3 aşamalı olacak şekilde tamamlanmaktadır. İlk aşamada genellikle tıkanıklığın olduğu kanal robotik kamera ile görüntülenmektedir. Bu görüntüleme sayesinde eskisi gibi herhangi bir beton kırma işlemi yapılmadan durum tespiti yapılması mümkündür. Görüntülemenin yapılması ile de tıkanıklığın nerde olduğu ve neyin sebep olduğu kısa bir süre içerisinde bulunmaktadır.

Tıkanıklık sebebi bulunması ile ikinci aşama olan su jeti müdahalesine geçilmektedir. Özel borular ile su jetinden belli bir basınçta kanala su verilmektedir. Verilen bu su ile de tıkanıklığın ortadan kaldırılması hedeflenmektedir. Bu aşamada verilen suyun basıncı oldukça önemlidir.

Üçüncü ve son aşama ise vakum aşaması olmaktadır. Bu aşamada kanala verilen su özel borular ile geri çekilmektedir. Böylelikle kanalda oluşan tıkanıklık sebebi ortadan kalkmaktadır. Bunu da teyit etmek için yeniden robotik kameralar kanal içerisine sokularak görüntüleme yapılmaktadır. Herhangi bir sorun olmaması durumunda ise kanalda oluşan tıkanıklık çözülmüş olmaktadır. Kanal Tıkanıklığı Açma işlemi kolay gibi görünse de oldukça zor ve belli incelikleri olan bir iş olmaktadır. Bu yüzden de yetkili ve alanında uzman personeller tarafından yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde istenen sonuca ulaşılması mümkündür. Bu yüzden de tıkanıklığın meydana geldikten sonra araştırmada ilk çıkan firma ile anlaşılmaması gerekmektedir.

Ayaş Kanal Temizleme Hizmetimiz

Ayaş kanal temizleme firmaları arasında Özdoğan Vidanjör firması olarak müşterilerimize uzun bir süredir hizmet vermekteyiz. Bu deneyimimiz ile de her müşterimizin hizmetimizden memnun kalmasını hedeflemektedir. Alanında uzman personellerimiz ve son teknolojik araçlarımız ile de tıkanıklık işlemlerini çözüme kavuşturmaktayız.

Özdoğan Vidanjör olarak Ayaş kanal temizleme işlemleri esnasında son teknolojik ürünler kullanmaktayız. Bu şekilde kanalların eski yöntemlerdeki gibi hasar almamasını sağlamaktadır. Bu görüntüleme teknikleri sayesinde de müşterilerimizin masrafları oldukça düşük seviyeye inmektedir. 15 yıllık deneyimimiz ve tecrübemiz ile de birçok tıkanıklık işlemlerinde müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Bu anlamda kuka hizmeti, pimaş açma, kanalizasyon açma ve kanal görüntüleme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Alınmak istenen hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek için ise müşteri temsilcimize ulaşmanız yeterli olmaktadır.