Beypazarı Vidanjör son zamanlarda gündeme gelmeye başlayan hizmetler arasında yer alır. Vidanjör sıvı atıkların özel bir pompa ile özel bir depolama alanına aktarma işlemine denir. Bu hizmet aslında ilk olarak maden ocaklarında kullanılmaktaydı. Fakat günümüzde çamur toplama, sondaj, sıvı atıkları toplama gibi hizmetlerde de kullanılmaktadır. Bu iş makinesinin çeşitleri de kullanım alanlarına göre fazladır. Doğru alanda doğru vidanjör kullanılması da bu anlamda oldukça önemlidir.

Vidanjör hizmeti kanalizasyonda meydana gelen taşmalarda da kullanılmaktadır. Aynı zamanda kırsal bölgelerde kanalizasyon olmayan yerlerde de kullanılmaktadır. Bununla birlikle temiz su transferlerinde de kullanılır. Özdoğan Vidanjör firması bu hizmeti çok fazla alanda vermektedir. Özellikle kırsal kesimlerde düzenli olarak vidanjör kullanılması gerekiyor. Bu alanlar için vidanjör kiralama hizmeti de vermektedir. Çünkü vidanjör birkaç seferlik işlemler için pahalı bir iş makinesidir.

Beypazarı Vidanjör

Beypazarı Vidanjör Firmaları

Beypazarı Vidanjör telefon numaralarından Özdoğan Vidanjör firmasına ulaşabilirsiniz. Hem kiralama hem de hizmetleri hakkında fiyatları da öğrenebilirsiniz. Özdoğan vidanjör ekipleri kullanımının nasıl olacağı hakkında detaylı bilgilendirmeyi de verir. Özellikle vidanjörü kiralamak isteyen ve kendi kullanmak isteyenler için oldukça önemlidir. Eğer doğru bir şekilde kullanılmazsa çok daha kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Vidanjörün çalışma mantığı aslında oldukça kolaydır. Vidanjör çeşitlerinin en temel iki adet ana parçası vardır. Bu parçalar tank ve pompa kısımlarıdır. Pompalar özel olarak santrifüj etkisi yapar. Pompa temizlenmesi gereken suyun içerisindeki maddeleri alarak transfer edeceği bölgeye taşır. Daha sonra arka tarafta bulunan kol kısımları pompaları çalıştırır. Vakumlama işlemi de bu sayede başlatılır. Vakumlanan tüm atıklar tank kısmında birikir. 

 Vidanjör çeşitleri aslında 3 temel şekildedir. Standart, teleskobik ve kaset çeşitleri bulunur. Kaset olan vidanjörler genelde kanalizasyon işlemlerinde tercihe edilmektedir. Teleskobik olan cihazlar da suyu basıncının çok yüksek olduğu alanlarda kullanılır. Çok fazla suyun pompalanması gerekiyorsa tercih edilmektedir. Standart olan çeşidini ise basıncı az olan bölgelerde kullanırız. Daha çok çamur atığın temizlenmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Beypazarı Vidanjör

Beypazarı Vidanjör Kiralama

Beypazarı vidanjör kiralama ile son model vidanjör araçlarını kullanabilirsiniz. Özdoğan Vidanjör firması her türlü vidanjör çeşidini barındırır. Siz de yapacağını işleme göre bu vidanjör çeşitlerinin birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede kolay bir şekilde fosseptik ve katı atık temizliğini de yapabilirsiniz. Vakum teknolojisi ile sondaj işlemleri de yapılmaktadır.  

Beypazarı vidanjör numarası genel olarak büyük şehirlerde aranmaktadır. Özellikle büyük apartmanlarda alt yapıyla ilgili çok fazla sorun meydana gelir. Kanalizasyon temizliği ve tıkanması sorunu de bunlar arasında yer alır. Vidanjör kiralama işlemi de haftalık, aylık ya da yıllık olarak yapılır. Bu sayede düzenli bir şekilde kanalizasyon temizleme işlemi de yapılabilmektedir.

Beypazarı vidanjör özellikle hava şartlarının zor olduğu zamanlarda gerçekleşir. Hali hazırda olan tıkanıklık ya da kirlilik yağmur sularının etkisiyle daha da fazlalaşır. Kanalizasyon tıkanıklığı giderilmediği zaman bir süre sonra taşma durumu da meydana gelebilir. Özellikle büyük şehirlerde rastlanan bu durumda vidanjör kullanılmaktadır. Temizleme işlemi için vidanjörün çeşidinin doğru seçilmesi oldukça önemlidir.