Çubuk vidanjör firması olarak firmamızda Vidanjör araçlarımız ile temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kanalizasyonlarda, su kuyularında veya fosseptik çukurlarının diplerinde oluşan kalıntılar tıkanmalara neden olmaktadır. Bu tıkanmaları açmak için ise özel araçlar gerekmektedir. Kimyasal atıkların tahliyesinde de vidanjör araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar sayesinde atıklar toplanarak çevreye zarar vermeyecek noktalara aktarılmaktadır.

Çubuk vidanjör telefon hatlarımızdan vidanjör hizmetimizi almaya talep etmeniz durumunda kısa sürede adresinize ulaşılmaktadır. Vidanjörler kanalıyla atıkların transfer edilmesi oldukça kolaylaşmaktadır. En sık tıkanmaların yaşandığı alanlar kanalizasyonlar olmaktadır. Kanalizasyonlar en çok atığın biriktiği noktalar olması nedeniyle çeşitli nedenlerle tıkanmaktadır.

Bu tıkanmaları açmak için ise çoğu zaman özel üretilmiş makinalar gerekmektedir. Sadece bu sektörde kullanılan dar ve ulaşılması zor olan hatları kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden açan ya da temizleyen özel üretim cihazlar sayesinde bu işlem artık korkulan çalışmalardan olmamaktadır. Daha temiz şehirler için kanalizasyon veya logar temizliklerine gerekli önemin verilmesi gerekmektedir. Bakımsız ve atık dolu şehirler beraberinde hastalık ve sorunları da getirecektir.

Çubuk Vidanjör Firmaları

Vidanjör firmaları arasında tercih edilen ve birçok vidanjör aracı ile hizmet veren bir firmayız. Vidanjör araçlarımızı şehir içi ihtiyaç durumlarında şehir dışı kullanımlar için kiralamaktayız. Vakumlama ve tazyikli su sistemiyle çalışan bu araçlar olası doğal afet durumlarında da kullanılmaktadır. Vidanjör firması olarak alt yapı işlerinin tümüne bakmaktayız. Vidanjörler ile atık su taşımacılığı, arıtma tesisi temizleme, kanalizasyon baca temizliği gibi pek çok işlem yapılabilmektedir.

Uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak hizmetlerimizi şehir dışına da taşıyarak alt yapı hizmetine ihtiyaç duyulan her bölgeye gitmekteyiz. Çubuk vidanjör numarası ve iletişim hatlarımızı devamlı açık tutarak bizlere ulaşan her müşterimize yardımcı olmaktayız. Tazyikli su yanında vakumlama sistemi ile de kolaylık sağlayan bu araçlar tan tabanlarında biriken çamurlaşmayı çekmek için e kullanılmaktadır. Sanayi bölgelerinde fabrika atıklarının toplanmasında son derece ihtiyaç duyulan bu araçlar şirketimizde hem kiralamakta hem de aktif olarak kullanılmaktadır.

Çubuk Vidanjör Kiralama

Vidanjörleri kiralayan çeşitli sektörler bulunmaktadır. Belediyeler, özel kurumlar da vidanjör kiralamaktadır. Çubuk vidanjör özellikle büyük şehirlerde çok fazla ihtiyaç duyulan vidanjörler Çubuk ilçesinde de kullanıma sunulmaktadır. Bunlarla beraber yağmur sularının çekimi ya da yağ kuyularının temizlenmesi için de bu makine kullanılmaktadır. Bu araçlar işlevselliği ve kullanım alanının genişliği nedeni ile alt yapı çalışmalarında tercih edilmektedir.

Vidanjör kiralama hizmetimizi sizler de almak isterseniz iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Otel ve restoranların bina, site kanalizasyonlarının temizlenmesi için de kullanılan bu araçları sadece bilenler kullanmalıdır. Yeni hat çekme, kanalizasyon hatlarını yenileme, gider açma gibi işlemler yapılmaktadır. Müşterilerimizin alt yapı işlerine dair tüm işlemlerini yürütmekteyiz.

Çubuk Vidanjör

Çubuk Vidanjör Hizmetimiz

Küçük orta ve büyük boy vidanjör araçlarımız ile en dar ve zorlu bölgelerde bile rahatça çalışabilmekteyiz. Vidanjör hizmetimizi hem kurumlara hem de şehir sakinlerine vermekteyiz. Vidanjörlerimiz ile çevreyi kiri sulardan, fabrika atıklarından, diğer insani atıklardan temizlemeyi hedeflemekteyiz. Temizlediğimiz ve tüm atıklardan arındırdığımız bölgelerden çıkan atıkları bu transfer araçları ile atık toplama alanlarına götürmekteyiz. Çubuk vidanjör ile temiz bir çevre temiz yaşam alanlarını adım adım inşa etmekteyiz.