Pursaklar tıkanıklık açma işlemleri günümüzde özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde daha çok alınan bir hizmet olmaktadır. Bunun en temel nedeni ise kanalizasyon sistemlerinin doğru kullanılmaması ve yoğunluğun fazla olması olmaktadır. Sonucunda da tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Kanalizasyonlarda tıkanıklıkların meydana gelmesinin ana nedeni tuvaletlerde kullanılan peçeteler olmaktadır. Bu anlamda tuvalet peçetesi, ıslak mendil veya kağıt havlular gidere atılması durumunda tıkanıklıklara yol açmaktadır. Çünkü bu tarz mendiller suda çözünmemektedir.

Pursaklar tıkanıklık temizleme işlemine neden olan bir diğer sorun ise giderlerin çöp kovası yerine kullanılması olmaktadır. Bu anlamda özel eşyaların, meyve sebze kabuklarının, kimyasal temizleyicilerin ve çeşitli kumların giderlere atılması durumunda tıkanmalar meydana gelmektedir. Tıkanmanın oluşması ile birlikte genellikle etrafa çok kötü kokular yayılmaktadır. Bu da tıkanıklığın ilk aşamalarından biri olmaktadır. Doğru bir şekilde müdahale edilmemesi durumunda ise ciddi sorunlara neden olması mümkündür. Bu sorunlar ise sadece kanalizasyon gideri için değil sağlık problemleri de yaratması mümkündür.

Pursaklar Tıkanıklık Açma

Pursaklar Tıkanık Temizleme Firmaları

Pursaklar tıkanıklık açma işlemlerinin hem sağlık hem de kanalizasyon giderleri için doğru bir firma tarafından yapılması oldukça önemlidir. Çünkü firma gerekli temizlemeyi tam olarak yapmaması durumunda istenilen sonucu elde etmek neredeyse imkansız olmaktadır.

Tıkanıklık temizleme işlemleri 3 farklı aşama ile gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda da ilk aşama görüntüleme, ikinci aşama su basma, üçüncü aşama ise vakumlama olmaktadır. Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra ise yeniden görüntüleme yapılarak işlemin etki edip etmediği kontrol edilmektedir. Pursaklar tıkanıklık açma firmaları seçerken de bu işlemleri yapıp yapmadıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü birçok firma halen daha tıkanıklık temizleme ve görüntüleme işlemleri için beton kırma işlemi yapmaktadır. Bu da hem maliyet olarak müşterinin cebine yansımakta hem de sorunun çözülme süresini uzatmaktadır.

Pursaklar Tıkanıklık Açma Fiyatları

Pursaklar tıkanıklık açma işlemlerinde firmalar ile görüşürken birçok farklı fiyat ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bunun en temel nedeni ise firmaların müşteri toplamaya çalışması olmaktadır. Ancak firma seçiminde fiyat ön planda tutulması gereken bir kriter asla olmamalıdır.

Tıkanıklıklar birçok farklı nedene bağlı olarak gelişmektedir. Bundan dolayı da yapılan işlemlerde bazı durumlarda sadece basınçlı su yeterli olmamaktadır. Kullanılacak çeşitli kimyasal temizleyiciler ile tıkanıklıkların açılması mümkündür. Tıkanıklık açma hizmetleri işlemlerinde fiyatları etkileyen etkenlerden bir diğeri ise tıkanıklığın konumu olmaktadır. Tıkanıklık müdahale bölgesinden ne kadar uzakta olursa işlem süresi de o kadar uzun sürmektedir. Bunun yanı sıra da kullanılacak olan malzemelerde de artışlar meydana gelmektedir. Bir firma da bu yüzden Pursaklar tıkanıklık açma fiyatları net bir şekilde vermesi mümkün değildir. Görüntüleme işleminden sonra ancak net bir fiyat bilgisi verebilmektedir.

Pursaklar Tıkanıklık Açma

Pursaklar Tıkanıklık Açma Hizmetimiz

Özdoğan Vidanjör olarak bizler ise müşterilerimize bu alanda 15 yıldır profesyonel ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. Alanında en iyilerinin oluştuğu ekiplerimiz sayesinde kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıklara hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir. Böylelikle de kısa bir süre içerisinde oluşan tıkanıklık sorunu ortadan kalkmaktadır.

Pursaklar tıkanıklık açma firması denilince Özdoğan Vidanjör ismi birçok müşterinin aklına gelmektedir. Çünkü uzun yıllardır bu sektörde bulunmaktayız. Bunun yanı sıra da kuka temizliği, pimaş açma veya vidanjör kiralama gibi çeşitli hizmetlerimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.