Kanal Temizleme altyapı imar faaliyetlerinin genelini oluşturan kanal boruları tüm atık giderlerinin boşaltılmasında etkin rol oynamaktadır. Fakat kanal boruları günün her saati aktif olarak kullanıldığından ötürü yıpranmaktadır. Aynı zamanda borulara atılan yabancı atık maddeler beraberinde kanalların tıkanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden kanalların istenildiği gibi çalışması için Kanal Temizleme işlemi oldukça önemlidir.

Hızlı şehirleşme projeleri beraberinde yeni sosyokültürel yenilikleri beraberinde getirmektedir. Özellikle kırsaldan kente olan göçlerin hız kesmeden artması beraberinde bilinçsiz insanların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden bilinçsiz insanların kanalizasyon borularına atmış oldukları yabancı ve atık maddeler beraberinde insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Çünkü temiz suların geçmiş olduğu kanalizasyon boru hatlarının kirlenmesi kirli suyu meydana getirmektedir. Mikrop, bakteri veya virüs teşkil eden kirli sular neticesinde insan sağlığı büyük oranda tehdit altına girmektedir. Bu yüzden kanalizasyon boru hatlarının belirli aralıklarla bakımları yapılmalıdır. Aynı zamanda insan sağlığını tehlikeye atmamak için Kanalizasyon Temizleme  hizmetleri yerine getirilmelidir. 

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

Özdoğan Vidanjör olarak Kanal Temizleme hizmetlerinden önce kanal boru hatlarını ayrıntılı olarak kameralar yardımıyla izlemekteyiz. Son teknolojinin bir ürünü olarak ortaya çıkan Kanal Görüntüleme aygıtlarımız sayesinde sorun teşkil eden noktaları tespit etmekteyiz. Bu anlamda düşündüğünüzde firmamız kesinlikle siz değerli müşterilerimize eski usul hizmet sunmamaktadır. Son teknoloji Görüntülü Kanal Açma sistemlerimiz yardımıyla boru içerisinde temizlenmesi gereken noktaları tespit etmekteyiz. Tespit edilen noktaları yüksek emiş gücüne sahip ürünlerimiz sayesinde temizlemekteyiz. Aynı zamanda kullandığımız tüm eşyalar kanal temizleme hizmetleri için yüksek basınca sahiptir. Bu sayede kanal boruları içerisinde en küçük detayları dahi ayrıntılı bir şekilde temizlemekteyiz. 

 Kanal Temizleme  

Kanal Temizleme Hizmetlerimiz Süresi Boyunca Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz firmamızın devamlılığı için oldukça önemlidir. Aynı zamanda tüm Kanal Temizleme hizmetlerinde üstün hizmet koşullarından yararlanmamız beraberinde firmamızın profesyonelliğini göstermektedir.
  • Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet sunmaktadır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizin bize belirtmiş oldukları istek ve ihtiyaçlar katımızda oldukça önemlidir. Aynı zamanda Kanal Temizleme hizmetlerinde müşteri memnuniyetini yakaladıktan sonra ki süreç kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.
  • Özdoğan Vidanjör olarak Covid-19 pandemisi’nin başladığı ilk günden itibaren önlemlerimizi sıkı sıkıya almış bulunmaktayız. Bu anlamda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfektan ve maskeler bulunmaktadır. Aynı zamanda ofislerimizi ve çalışma alanlarımızı belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde ofislerimize uğrayabilirsiniz.
  • Firmamız siz değerli müşterilerimize uygun ve avantajlı fiyat teklifleri sunmaktadır. Bu anlamda düşünüldüğünde Hizmet Fiyatlarımız, müşterilerimizin ceplerine uygundur. Bu yüzden firmamız yalnızca profesyonel hizmet anlayışı ile değil aynı zamanda uygun fiyat teklifleriyle müşterilerin yüzlerini güldürmektedir.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları için firmamıza başvurabilirsiniz. Aynı zamanda uygun ve avantajlı Kanal Temizleme Fiyatları sizi beklemektedir. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!