Altındağ Logar Açma hizmeti denildiği zaman akla ilk gelen firma Özdoğan Vidanjör firmasıdır. Logar tıkanıklığının çok fazla nedeni vardır. Bu nedenlere yönelik olarak en doğru şekilde açma hizmetinin gerçekleşmesi için iyi bir firma gerekir.

Logar büyük ve küçük şehirlerde atık suların gittiği alanlardan biridir. İnsanlar tarafından hatalı kullanılması nedeniyle çoğu zaman logarlarda tıkanıklık meydana gelir. Özellikle düzenli bir şekilde bakım ve temizlik yapılmadığında tıkanıklıktan kaçmak mümkün değildir. Altındağ Logar Açma daha çok özel olarak hizmet veren logar sorunlarında görev alır. Belediye logarlarında oluşan sorunlarla belediye ekipleri ilgilenmekte. Bazı durumlarda özel firmalardan da destek alınabilmektedir. Özdoğan Vidanjör son teknolojiye uyumlu logar açma ekipmanlarını kullanır. Bu anlamda büyük belediye logar tıkanıklıklarını da hızlı bir şekilde açar.

Altındağ Logar Açma

Altındağ Logar Açma Firmaları

Altındağ Logar Açma firmaları vatandaşların mağdur olmamaları için hizmet verir. Logarın tıkanmasına neden olan pek çok durum vardır. Fakat en etkili olan durum atık yağlardır. Atık yağlar sürekli giderlere dökülürse bir süre sonra donar. Donduğu zaman kanallara, borulara yapışır. Bu durumda giderlere atılan diğer cisimler kanaldan geçemez. Böylece büyük tıkanıklık sorunları meydana gelir.

Logar tıkandığı zaman bir süre sonra koku yayar. Bu koku insanları oldukça rahatsız eder. Aynı zamanda hamam böceği, fare gibi haşerelerin çoğalmasına da neden olur. Logar tıkanıklığı taştığında çevreye dağılır. Bu durumda insan sağlığını oldukça tehlikeye sokar. Kötü kokuların ve kirliliğin engellenebilmesi için logarın mutlaka temizlenmesi gerekir. Altındağ Logar Açma hizmeti tıkanıklığın olduğu zaman gerçekleşir. Plastik sert cisimler, bezler, poşetler logara atıldığı zaman tıkanıklık yapar. Aynı zamanda çimento, moloz parçaları katılaşır. Bu katılaşan maddeler de tıkanıklığa neden olur. Logar tıkanıklığı pek çok yöntem ile açılır. Özellikle eski zamanlarda tıkanıklığın olduğu bölge kırılırdı. Fakat şu an son teknolojiye uyum sağlayan makineler ile kolayca açılıyor.

Altındağ Logar Açma Fiyatları

Altındağ Logar Açma fiyatları tıkanıklığın durumuna göre değişecektir. Tıkanıklık sadece bir bölgedeyse sadece o bölgede işlem yaparız. Fakat birden fazla bölgede varsa logarın tamamen temizlenmesi gerekir. Bu anlamda fiyat değişikliği de olacaktır. Özdoğan Vidanjör de uygun fiyatı ile pek çok kişi tarafından tercih edilen bir firmadır.

Logar Açma işlemi düzenli temizlenmesi gerekir. Logar içerisinde düzenli bir şekilde basınçlı su uygulaması yapılmalıdır. Aynı zamanda çevreye zarar vermeyen kimyasal maddeler kullanılır. Bu sayede özellikle uzun süreli olarak tıkanmalar meydana gelmez. Bakımının da düzenli olarak yapılması önemlidir. Bakım yapılmadığı zaman fare ya da hamam böceği gibi haşereler oluşmaktadır. Logar içerisinde yağmur suyuyla birlikte çok fazla madde girer. Özellikle son baharda ağaçlardan dökülen yapraklar logar içerisinde girer. Logara giren bu yapraklar da tıkanıklığa sebep oluyor. Özellikle atık yağlar nedeniyle oluşan tıkanıklığın hızlanmasına neden olur. Bu nedenle belirli aralıklarla logar içerisindeki katı maddeler temizlenmelidir. Bu temizlikler yapıldığı zaman herhangi bir tıkanıklık olmayacaktır.

Altındağ Logar Açma Hizmeti

Altındağ Logar Açma Hizmetimiz

Altındağ Logar Açma hizmeti tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Özdoğan Vidanjör ekibi pis su ve logar hatlarının tıkanıklığı için robot ve kamera teknolojisini kullanır. Görüntülü kamera cihazı, ulaşılamayacak noktalara ulaşır. Logarın her bölgesi bu görüntüleme cihazı ile incelenir. Bu sayede tıkanıklığın oluştuğu yeri tespit ederiz.

Logar açma için tasarlanan basınçlı su ile ilk olarak tıkanıklıktaki maddeler yumuşatılır. Özellikle yağ gibi donan maddelerin eritilmesi sağlanır. Yabancı cisimler de bekledikçe sertleştiği için ilk olarak yumuşatılır. Daha sonra robot cisimleri kırar ve parçalar. Robot da tıkanıklığın oluşturduğu maddeleri en ufak hale getirir. Basınçlı suyu bu aşamada yeniden kullanırız. Ufaltılan tüm malzemeler basınçlı su ile logardan çıkartılır. Altındağ logar açma firması tüm işlemler tamamlandıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile yeniden kontrol eder. Görülmeyen yerlerde  tıkanıklıklar varsa tespit ederiz. Tıkanma yoksa son kez bakım işlemi uygulanır.  Tıkanıklık sorunları için Özdoğan Vidanjör ile iletişime geçebilirsiniz.