Vidanjör ücreti günümüzde hem kurumsal firmaların hem de kişilerin araştırdığı bir konu olmaktadır. Çünkü evlerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde veya otellerde belli dönemlerde vidanjör araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda ise insanlar alacakları hizmetin ne kadar olacağını merak etmektedir.

Vidanjör ücreti değişkenlik göstermesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Çünkü vidanjörün neye kullanılacağı oldukça önemli olmaktadır. Vidanjörler günümüzde kanal temizleme, logar açma, atık su taşımacılığı, temiz su taşımacılığı ve kimyasal atık taşımacılığı gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bu anlamda da kullanılacak olan alana ve araç büyüklüğüne göre Vidanjör ücreti de değişmektedir.

Vidanjör Ücreti            

Vidanjör Ücreti Neye Göre Belirlenir

Vidanjör fiyatı değişkenlik göstermesindeki ilk neden hangi amaçla kullanıldığı olmaktadır. Çünkü günümüzde tek tip bir vidanjör bulunmamaktadır. Kullanım amacına ve büyüklüğüne göre birçok araç bulunmaktadır. Bu yüzden de firmalardan nasıl bir araç istendiğine göre fiyatlarda artmalar veya azalmalar ortaya çıkabilmektedir.

Vidanjör fiyatı değiştiren ikinci neden ise ne kadar süre boyunca kiralanacağı olmaktadır. Vidanjörler günümüzde saatlik veya günlük olarak kiralanmaktadır. Ancak kurum bazlı olarak kiralama işlemlerinde bu süre haftalık, aylık hatta yıllık olarak bile yapılabilmektedir. Bu yüzden de fiyatlar kiralama süresine göre oldukça değişmektedir.

Vidanjör fiyatı değiştiren üçüncü etken ise kiralama işleminin nasıl yapılacağı olmaktadır. Bu anlamda sadece aracın mı yoksa araç ile birlikte profesyonel bir ekibinde kiralanıp kiralanmayacağı olmaktadır. Araç kiralama işlemleri genellikle daha uygun olmaktadır. Ancak kanalizasyon temizliği veya logar temizliği gibi işlemlerde ekiplere ihtiyaç olmaktadır.

Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler ise vidanjör kiralama işlemlerinde çok uzun yıllardan beri hizmet vermeyiz. Bu anlamda hem kurumsal hem de şahsi bütün hizmetleri firma olarak sunmaktayız. Ekipli veya ekipsiz olarak sunmuş olduğu bu işlemlerde ise her zaman uygun fiyat skalası hazırlamaktayız. İletişim numaraları üzerinden müşteri destek hizmetlerimiz ile görüşerek vidanjör kiralama işleminin ücretleri hakkında bilgi almak mümkündür.

Vidanjör Saatlik Ücreti

Vidanjör saatlik ücreti günümüzde en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çünkü kanal temizleme, logar temizleme veya bakım onarım işlemlerinde genellikle araçlar saatlik olarak kiralanmaktadır. Bu yüzden de insanların bu kiralama işleminde ne kadar fiyat vereceklerini merak etmektedir.

Saatlik ücretlerde kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte de hangi bölgeye o ekiplerin çağırılacağı da oldukça önemlidir. Uzak bir yerde bulunan bir firmadan hizmet alınması durumunda saatlik ücrete ek olarak fiyatlar ile karşılaşmak mümkündür.

Özdoğan Vidanjör olarak saatlik kiralama işlemlerini genellikle profesyonel ekibimiz ile vermekteyiz. Vidanjör kiralama ücreti ile ekipli  kiralamanın çok büyük faydaları bulunmaktadır. Bu yüzden de vidanjörler ile yapılacak her türlü işlemde mutlaka alanında uzman Özdoğan Vidanjör ekiplerimizden hizmet alınması gerekmektedir.

Vidanjör Ücreti

Vidanjör Kiralama Ücreti

Kiralık vidanjör ücreti birçok farklı duruma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kiralanan süreye, kiralanan araca ve aracın hangi alanda kullanılacağı gibi etkenler bulunmaktadır. Bu etkenlere bakılarak da firmalar ile görüşme yaparken birçok fiyat ile karşılaşmak mümkündür.

Özdoğan Vidanjör olarak bizler uzun yıllardır günlük vidanjör ücreti ile kiralama işlemi yapmaktayız. Bu süre içerisinde de yetki belgelerimiz ile birlikte, araçlarımıza gerekli bakımları yaptırarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. İşimize profesyonel bir gözle bakarak Özdoğan Vidanjör firmasının kiralama işlemlerinde her zaman müşterimizin talebine göre hizmetlerimizi sunmaktayız. Özdoğan Vidanjör firması üzerinden iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak kiralama işlemleri ve diğer bütün hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmeniz mümkün olmaktadır.