Beypazarı Logar Açma işlemi yer altındaki alt yapı sistemine uygulanmaktadır. Yer altında bulunan drenaj ya da pis su hatları ile telefon hatlarının bulunduğu bölgeye logar denir. Logar tıkanıklığı ise genelde bu pis su hatlarının beraberinde getirdiği yabancı cisimler yüzünden meydana gelir.

Logar tıkanıklığının nedenleri oldukça fazladır. Temizlik bezleri, naylon poşetler, petler, ıslak mendiller, peçeteler vs. gibi yabancı maddeler giderlere atılmaktadır. Giderlerin buluştuğu logar bölgesinde ise pek çok apartmandan gelen kanallar vardır. Her apartmandan bu tarz maddeler geldikçe bir süre sonra tıkanıklık oluşuyor.

 Logar Açma firması meydana gelen tıkanıklıkların açılması için hizmet verir. Özdoğan Vidanjör firması site gibi özel alanlar için yapılmış logarlarla ilgilenmektedir. Belli durumlarda devletin de ihtiyacı olduğunda yardım eder. Logarın düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılır. Aynı zamanda gerektiği yerde tıkanıklık açma gibi hizmetler de verilmektedir.

Beypazarı Logar Açma

Beypazarı Logar Açma Firmaları

Beypazarı Logar Açma işlemi kanalizasyon hatlarında meydana gelen çökmeye de hizmet verir. Pis su hatlarında bulunan atık maddeler belli bir eğimle şehir kanalizasyonuna gider. Bu eğim bir süre sonra çökmeye neden olur. Çökme gerçekleştikten sonra tıkanma, yığılma ya da taşma gibi problemler de meydana gelir.

Çatıdan inen yağmur suları da direkt olarak logara gider. Özellikle son bahar ayında dökülen yapraklar suya kapılarak logarın içerisine girer. Yapraklar kolay eriyen maddeler değildir. Yaprak sayısı artarsa bir süre sonra logarda tıkanıklığa neden olur. Kuş tüyü, toprak, çamur gibi maddeler de yine aynı şekilde logara girer. Logar düzenli bir şekilde temizlenmediği takdirde tıkanma meydana gelecektir.

Firmalar bu anlamda çeşitli çalışmalar yapar. Logarın tıkanmaması için dikkat edilmesi gereken ilk işlem yabancı atıkların giderlere atılmamasıdır. Yabancı ve erimeyen maddeler atılmazsa logar girişleri tıkanmayacaktır. Bir diğer işlemde özellikle son bahar dönemlerinde logar temizleme hizmetidir. Yapraklar ve diğer atıklar çıkartılır. Bu sayede tıkanma meydana gelmeyecektir.

Beypazarı Logar Açma

Beypazarı Logar Açma Fiyatları

Beypazarı Logar Açma Fiyatları aslında logarın durumuna göre değişir. Tıkanıklığın ne kadar büyük olduğunu, kameralı cihazlar ile tespit ederiz. Buna yönelik olarak bir fiyatlandırma yaparız. Bazı durumlarda logar kanallarında çatlamalar ya da aşınmalar meydana gelmektedir. Bu da taşma gibi sorunları beraberinde getirecektir. Bu gibi durumlarda fiyatlandırma değişmektedir.

Özdoğan Vidanjör firması ilk olarak logarın neden tıkandığını tespit eder. Tıkanıklık tespiti  için robot ve kamera kullanılmaktadır. Kamera aracılığıyla kolay bir şekilde ulaşılamayacak noktalar da görüntülenmektedir. Daha sonra tıkalı olan alanı özel bir robot parçalar. Parçalama işleminden sonra basınçlı su ile bu yabancı maddeler çıkartılır. Tıkanıklığa neden olan parçalar toplanır ve yeniden tıkanıklık oluşmasını engeller.

 Logar tıkanıklık sorunu tuvalet ya da mutfak gibi diğer giderler yüzünden de oluşmaktadır. Bu giderlerin de kontrol edilmesi gerekir. Bu durumda da Özdoğan Vidanjör firmasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Randevu oluşturulduktan sonra gerekli olan tüm kontroller yapılır. Gerektiği yerde tüm bakım ve temizleme işlemlerini de kısa sürede yaparız.