Mamak kanalizasyon açma işlemleri günümüzde birçok farklı nedene bağlı olarak tercih edilen bir işlem olmaktadır. Özellikle de Ankara gibi büyük şehirlere olan göçlerin artması ve çarpık kentleşmenin çoğalması ile bu sorun daha sık meydana gelmeye başlamıştır.

Kanalizasyon giderleri kullanım amacından dolayı içerisinde birçok farklı atığı bulundurmaktadır. Ancak bazı atıkların bu giderlere dökülmesi veya atılması durumunda da tıkanıklıklar meydana gelmektedir. En çok tıkanıklığın oluşma nedeni ise evlerde kullanılan peçete ve ıslak mendillerin bu giderlere atılması olmaktadır. Mamak kanalizasyon açma işlemi 3 aşamada yapılan bir işlem olmaktadır. İlk aşama da kanalizasyon giderinin içinin görüntülenmesi olmaktadır. Görüntüleme işlemlerinde günümüz son teknolojisi olan robotik görüntüleme cihazları kullanılmaktadır.

Bu sayede kanalizasyonun içerisi çok net bir şekilde görüntülenerek sorunun ana kaynağına kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Görüntüleme işleminin tamamlanmasından sonra ise kanalın içerisine tıkanıklık nedenine uygun bir şekilde su basma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sayesinde kanalın duvarları, içi ve kanal boyunca biz temizleme yapılmış olmaktadır. Kanalizasyon açma işleminin son aşaması ise vakumlama olmaktadır. Vakumlama işleminde ise su basıncı ile kanalizasyondan giderilen atıklar araca çekilmektedir. Böylelikle de kanalizasyon açma işlemi tamamlanmaktadır. İşlemden alınan sonucu görmek için ise yeniden bir görüntüleme işlemi yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

Mamak Kanalizasyon Açma

 Mamak Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firmaları

Mamak kanalizasyon açma işlemleri her ne kadar kolay görünse de müdahale esnasında doğru bir şekilde işlem yapmak oldukça önemlidir. Çünkü olması gerekenden çok fazla su basma işleminin yapılması durumunda borularda kırıklar ve çatlaklar meydana gelmesi mümkündür. Bu da ilerleyen süreçte sızıntılara veya patlamaların oluşmasına neden olabilmektedir.

Kanalizasyon tıkanıklığının oluşması ile bir firma ile görüşülmesi gerekmektedir. Firma ile görüşülürken de mutlaka firmanın nasıl bir işlem yapacağının öğrenilmesi gerekmektedir. Çünkü robotik cihazlara rağmen günümüzde hala beton kırma işlemi yapan firmalar bulunmaktadır. Mamak kanalizasyon temizleme firmaları seçimi yapılırken dikkat edilen bir diğer unsur ise müşteri memnuniyeti olmaktadır. Çünkü bir firmanın vermiş olduğu hizmetinin kalitesin, ancak bu şekilde anlamak mümkündür.

Mamak Kanal Temizleme Fiyatları

Mamak kanalizasyon açma fiyatları etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar ise;

  • Tıkanıklığın sebebi,
  • Tıkanıklığın konumu,
  • Kanalizasyon giderinin uzunluğu ve genişliği,
  • Firmanın müdahale edilecek alana uzaklığı.

Bu gibi kriterlere uygun olarak fiyatlarda değişkenlikler meydana gelmesi mümkündür. Çünkü işlem esnasında kullanılan malzemeler de ona göre değişkenlikler göstermektedir. Özellikle de tıkanıklık sebebi fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır.

Mamak Kanalizasyon Açma

Mamak Kanalizasyon Açma Hizmetimiz

Mamak kanalizasyon açma firması olarak Özdoğan Vidanjör adı ile 15 yıldır Ankara da hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerde ise müşterilerimizi memnun etmek ve yapılan işlemi en iyi şekilde sunmak hedeflerimizden bir tanesidir. Bu anlamda da hem ekip arkadaşlarımız ile hem de firma çalışanlarımız ile 7/24 hizmet sunmaktayız.

Kanalizasyon temizleme işlemlerimizin yanı sıra ekiplerimiz kuka temizliği, pimaş açma veya vidanjör kiralama işlemlerini de yapmaktadır. Bu anlamda da Mamak kanal temizleme ve diğer işlemlerimiz hakkında web sitemizden bilgi almanı mümkündür. Ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak görüşmeler ile hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.