Çayyolu logar açma işlemleri özellikle günümüzde yağışların çok olduğu zamanlarda tercih edilmektedir. Çünkü yağmur suları ile birlikte logarlar da tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu da günlük akışın tamamen kesilmesine neden olmaktadır. Peki ya logar açma işlemi nasıl yapılmaktadır? Logar açma işlemi 3 farklı aşamanın gerçekleştirilmesi ile tamamlanmaktadır. Sırası ile bu aşamaları ise şu şekilde açıklamamız mümkündür;

• Çayyolu logar açma işlemlerinde ilk adım görüntüleme olmaktadır. Görüntüleme işlemlerinde robotik cihazlar kullanılmaktadır. Bu sadece logarın hangi alanında tıkanıklığın olduğu, tıkanıklığın sebebi ve tıkanıklığın ne kadar büyük olduğu gibi sorulara cevap bulunmaktadır.
• Görüntüleme işleminden sonra ise vidanjörler ile basınçlı su verme aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada tıkanıklığın nedeni bağlı olarak suyun yanı sıra çeşitli kimyasal temizleyiciler de kullanılması mümkündür.
• Son aşamada ise basınçlı suyun vakumlanması yapılmaktadır. Vakumlama işlemi sayesinde logarda tıkanıklığın oluşmasına neden olan bütün atıklar alandan uzaklaştırılmaktadır.
• Bütün logar açma işlemlerinin tamamlanmasından sonra ise yeniden bir görüntüleme işlemi yapılmaktadır. Bu görüntüleme işlemi sayesinde yapılan işlemin doğru sonuç verip vermediği belirlenmektedir.

Çayyolu Logar Açma

Çayyolu Logar Açma Firmaları

Çayyolu logar açma işlemleri profesyonellik gerektirmektedir. Bu yüzden de firmaların seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat edilmesi durumunda ise istenilen sonuca ulaşılması mümkün hale gelmektedir.

Logar açma işlemlerinde firma seçimi yapılırken dikkat edilecek ilk unsur 7/24 hizmet verip vermemesi olmaktadır. Çünkü logarların ne zaman tıkanacağının ön görülmesi mümkün değildir. Bu anlamda da aciliyet durumlarında firmaların o alanlara hızlı bir şekilde ulaşması oldukça önemlidir. Çayyolu logar açma firmaları seçimi yapılırken dikkat edilecek bir diğer unsur ise müşteri memnuniyet oranı olmaktadır. Bir firmanın müşteri memnuniyet oranı ne kadar yüksek olursa hizmet kalitesi de o kadar yüksek olmaktadır. Bu yüzden de firmalar ile anlaşma yapmadan önce mutlaka müşteri memnuniyet oranının araştırılması gerekmektedir.

Çayyolu Kanalizasyon Temizleme Fiyatları

Çayyolu logar açma işlemlerinde firma seçimi yapılırken dikkat edilen bir diğer unsur ise fiyatlar olmaktadır. Ancak firma seçiminde fiyatlar önemli olmamaktadır. Çünkü kanalizasyonlarda tıkanıklıklar sık sık meydana gelmektedir. Bunun en temel nedeni ise iyi bir şekilde temizlik işleminin yapılmaması olmaktadır. Bir firma ile anlaşırken fiyatlardan çok kanalizasyon temizleme işleminde ne kadar başarılı olduğunun görülmesi gerekmektedir.

Zaten günümüzde hiçbir firma Çayyolu logar temizleme fiyatları anlamında net bir bilgi vermesi mümkün olmamaktadır. Çünkü bunun için öncesinde görüntüleme işlemi yapması gerekmektedir. Görüntüleme işleminin yapılmasından sonra ise logarlarda ve kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklığın sebebine, konumuna ve uzaklığına göre fiyatlar değişmektedir. Çünkü kullanılan malzemeler ve iş alanı da buna göre genişlemektedir. Sonucunda da fiyatlarda değişkenlikler ortaya çıkmaktadır.

Çayyolu Logar Açma

Çayyolu Logar Açma Hizmetimiz

Çayyolu logar açma firması olarak Özdoğan vidanjör ise uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet sunmaktadır. Bu anlamda da müşterilerini memnun edecek her hizmeti ve her ekipmanı bünyesinde barındırmaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşları sayesinde de Özdoğan Vidanjör firması her geçen gün Ankara ve Türkiye genelinde bilinen bir firma haline gelmektedir.

Özdoğan Vidanjör olarak logar açma hizmetlerimizin yanı sıra vidanjör kiralama veya pimaş açma gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlar hakkında detaylı bir bilgi edinmek için ise müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz yeterli olmaktadır. Web sitemizde de hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgiler bulunmaktadır.