Altındağ Tıkanıklık Açma verdiği hizmetlerden dolayı her zaman müşterilerinin zor anlarında yanında olur. Bilindiği üzere tıkanıklıklar gider deliklerinde, tuvaletlerde ve lavabolarda sıklıkla yaşanan sorunlar arasında yer alır. Bu sorunlar en çok tesisat borularının yanlış döşenmesi ya da kullanıcı hatasından dolayı olur. Su insan ve hayvanlar için oldukça önemli maddelerden biridir. Sadece tüketmek için değil temizlenmek için de su gerekir. Şu an dünyanın neredeyse her yerinde su tesisat boruları sayesinde ev ve iş yerlerine ulaşır.

Bu borular uzun yıllar boyunca görev görür. Altındağ tıkanıklık açma işlemine çeşitli nedenler yüzünden ortaya çıkan borunun dolması ve tıkanması durumunda başvurulur. Temizlenmediği takdirde temiz su eve girmez ya da kirli su evden dışarı çıkmaz. Borulardan su taşması gibi olaylarla da karşılaşılabilmektedir. Temizlenmediğinde bir süre sonra borular tamamen kullanılmaz hale gelir. Özdoğan Vidanjör tıkanıklık açma konusunda en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Altındağ Tıkanıklık Açma

Altındağ Tıkanıklık Açma Firmaları

Altındağ Tıkanıklık Açma firmaları arasında bulunan Özdoğan Vidanjör Ankara’nın bölgelerinde meydana gelen tıkanıklık sorununu çözer. Profesyonel bir şekilde temizleme işlemleri tamamlandığı için tercih edilir. Tıkanıklık açma konusunda dinamik personeli de tüm işlemleri hızlı bir şekilde tamamlar. Bu sayede vatandaşlar daha fazla mağduriyet yaşamaz. Tıkanıklık açmak için son teknoloji aletler kullanılmaktadır.

Basınçlı su, kameralı görüntüleme cihazı, çevreye zarar vermeyen kimyasal malzemeler kullanırız. Bu sayede tıkanıklık kolay bir şekilde açılırken çevreye herhangi bir zarar gelmez. Tıkanıklık yüzünden oluşan haşereler de bu temizlik sayesinde bir süre sonra biter. Altındağ tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirildikten sonra tıkanıklığın neden meydana geldiğini tespit ederiz. Tıkanma işlemi kullanıcı hatasından dolayı ya da yanlış döşeme işleminden dolayı olur. Yanlış boru malzemesi kullanımı ya da yanlış döşeme yüzünden tıkanıklık sürekli tekrar eder. Bu durumda en baştan tesisat döşeme işlemi gerçekleştirilebilir.

Altındağ Tıkanıklık Açma Fiyatları

Altındağ Tıkanıklık Açma fiyatları için net bir miktar söylenemez. Çünkü tıkanıklığın nedeni ve ne kadar olduğunu bilmek için görüntüleme işlemi gerekir. Daha sonra ekiplerimiz tıkanıklığın miktarına göre bir temizleme işlemi planı yapar. Daha sonra bu plana göre temizleme işlemine de başlanır. Boruların ne durumda olduğunu işlem sırasında kontrol ederiz. Eğer borularda herhangi bir sorun varsa boruların da değiştirilmesi gerekir.

Tıkanıklık açma fiyatları yapılan tüm işlemlere göre değişiklik gösterir. Eğer sadece kullanıcı hatasından dolayı bir tıkanıklık varsa temizleme yeterli olacaktır. Fakat eğer döşemede ya da borularda sorun varsa büyük işlemler gerekir. Bu gibi durumlar da tamamen fiyatları etkileyecektir.
Tıkanıklık açma fiyatları için Özdoğan Vidanjör ekibi detaylı bir şekilde inceleme yapar. Bu inceleme sonucunda bir miktar belirlenecektir. Altındağ tıkanıklık açma son zamanlarda robot alet aracılığıyla yapılmaktadır. Robot aletlerin avantajları oldukça fazladır. Tıkanıklık açma sırasında herhangi bir gürültü çıkarmaz. Aynı zamanda etrafa zarar vermez. Tel çubuk ya da demir gibi malzemeler tesisata zarar verir. Robot tesisata herhangi bir zarar vermeyecektir. Aynı zamanda işlemlerin de hızlı bir şekilde bitmesine yardımcı olacaktır.

Tıkanıklık Açma Hizmetimiz

Altındağ Tıkanıklık Açma Hizmeti firması ilk olarak tıkanıklığı tespit eder. Bunun için ekiplerimiz tesisatın geçtiği her yeri kontrol eder. Tesisat boruları genelde duvar ya da zemin altında yer alır. Duvarı ya da zemini kırmak yerine görüntüleme cihazı ile borunun içi kolay bir şekilde görünür. Bu sayede tıkanıklığın nerede gerçekleştiği kolaylıkla anlamış oluruz. Tıkanıklık Görüntüleme cihazı işlemi sadece tıkanıklık değil borularda yıpranma var mı diye de kontrol edilir.

Bu sayede boruların kontrolü de sağlanmış olur. Tıkanıklık nerede meydana geldiyse burada tıkanıklığı açmak için robot materyaller kullanılır. Basınçlı bir su aracılığıyla zararlı maddeler yumuşar. Ardından tıkanıklık açma malzemeleri ile kirin bulunduğu yerden vakumlama yaparız. Tıkanıklığın olduğu yeri ve tıkanıklığa neden olan maddeleri kontrol ederiz. Az da olsa zararlı madde kaldıysa basınçlı su ile yeniden temizleriz. Bu ikinci işlem sayesinde yeni bir tıkanıklığın oluşmasını engelleriz. Özdoğan Vidanjör son teknoloji materyalleri sayesinde tesisatın uzun süre kullanılmasını sağlar.