Çankaya vidanjör şu an pek çok alanda hizmet veren sistemlerden biridir. Sadece hizmet vermek de değil aynı zamanda başka firmalara ya da kişilere kiralama gibi durumları da söz konusudur. Aslında vidanjör çeşitli çamur ve sıvı atıkları bir pompa yardımıyla sahip durumunda olduğu tanker sistemine depolayarak transfer eden bir araçtır.

Önceden madenler üzerinde yer alan çamur ya da bulamacın temizlenmesini ve transfer edilmesini sağlayan bir araçtı. Fakat şu an vidanjör çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Daha çok çamur ve atıkların temizlenmesini sağlıyor. Çalışma alanları yönünden şebeke sistemlerinin zamanla tıkanması sonucunda kullanılan bir alettir. Aynı zamanda sondaj işlemleri tamamlandıktan sonra geriye kalan suyu ve su kalıntılarını vakumlama yöntemine sahiptir. Bazı tıkanıklık durumlarında da kullanılan bir alettir. Sadece çamur değil kanalizasyon ya da boruların tıkanmasında da kullanılır.

Çankaya Vidanjör

Çankaya Vidanjör Firmaları

Çankaya vidanjör hem tıkanıklığın olduğu yerleri açar hem de çeşitli sondaj çalışmalarında kişilere yardımcı olur. Bu anlamda vidanjörün çalışma alanının geniş bir yelpazeye sahip olduğu da söylenir. Pek çok alanda kullanımı olmasıyla birlikte vidanjör aracı aslında pahalı bir ekipmandır.

Bu nedenle farklı firmalar ya da sondaj işlemlerini kendi yapan kişiler de kiralar. İletişim numarası üzerinden ekibe bağlanarak dilediğiniz vidanjör çeşidini kiralayabilirsiniz. Eğer vidanjörün nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyorsanız bu durumda da ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekip vidanjörün kullanılacağı bölgeye gelerek tüm işlemleri hızlı bir şekilde halleder.

 Vidanjör Kiralama

Aracı kiralama için iletişim numaralarından ulaşmanız mümkündür. Vidanjör genel olarak fosseptik kuyular içerisinde biriken atıkları çekmek için kullanılırken özellikle büyük şehirlerde oluşan lağım atıklarının oluşturduğu tıkanıkları açmak için de kullanılmaya başlamıştır. Aracımız emiş gücü en iyi performansı gösteren son teknoloji olan ekipmanları barındırır.

İnatçı ve büyük tıkanıklıklar kısa sürede tamamen açılır. Emiş gücü yüksek olduğu için kısa bir süre içerisinde depolama görevi tamamlanır. Aynı zamanda uzun süreli olarak da yeniden tıkanma gibi problemler gerçekleşmez. Sadece tıkanıklık için değil farklı alanlarda da kullanıldığı için vidanjör çeşitleri bir o kadar fazladır. Bu nedenle vidanjörü hangi alanda kullanacaksanız o alana en uygun olan çeşidi tercih etmeniz gerekir. Kiralama için ulaştığınız zaman alana uygun araç verilir. Eğer vidanjörü kullanmayı bilmiyorsanız ya da kullanmakta zorlanıyorsanız bu konuda ekibimiz yardımcı olacaktır. Hem vidanjörün nasıl kullanıldığını detaylı bir şekilde açıklar hem de dilediğiniz takdirde deneyimli ekip bu işlemlerinizi tamamlar.

Çankaya Vidanjör

 Vidanjör Hizmetimiz

Çankaya Vidanjör hizmeti oldukça geniştir. Son dönemlerde şehirlerin kanalizasyon borularında meydana gelen tıkanıklıklar için kullanılmaktadır. Kırsal alanlarda ise santrifüj pompa ile fosseptik kuyuları boşaltılır. Aynı zamanda vidanjör aracının yapmış olduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

 • Atık su taşımacılığı,
 • Kanal açma,
 • Kanal temizleme
 • Arıtma tesisi temizleme,
 • Evsel kuyu temizleme,
 • Tehlikesiz ve tehlikeli atık taşımacılığı,
 • Rögar temizleme,
 • Sıvı atık taşımacılığı,
 • Kanalizasyon açma,
 • Yağ tutucu temizliği,
 • Dökme atık temizleme ve kombine vidanjör hizmeti alanlarında kullanılır.

Vidanjör hem bu alanlara hizmet verir hem de bu alanlarda kullanılan vidanjör çeşitlerini kiralar. Özdoğan Vidanjör firması olarak her türlü vidanjör araç çeşidimiz mevcut. İletişim numarası üzerinden genel olarak ihtiyaç duyulan temizleme işlemlerini kısa bir süre içerisinde çözebilirsiniz. Özellikle site içerisine yer alan kanalizasyonları belediye ekibi temizlemez.

Bu durumda alanında uzman bir ekip gereklidir. Hem tıkanıklığın açmasında hem de çöplerin detaylı bir şekilde temizlemesinde oldukça yardımcı olur. Bu işlemlerin kısa bir süre içerisinde tamamlanması da özellikle büyük siteler için oldukça önemlidir. Çünkü sitede meydana gelen tıkanıklıklar çok fazla evi ya da ofisi etkiler. Bu nedenle en küçük sorunda telefon numarası ile iletişime geçerek tüm sorunu detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz. Ardından deneyimli ekibin temizleme ve tıkanıklık açma işlemleri sayesinde uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.