Beypazarı Kanal Temizleme işlemi Özdoğan Vidanjör firması tarafından uzun süredir yapılmaktadır. Kanal temizleme işlemi aslında ihmal edilmemesi gereken oldukça önemli alt yapı bakım çalışmasıdır. Özdoğan Vidanjör firması uzman ekip ve özel cihazlar ile en kısa sürede profesyonel yöntemler ile bu işlemi yapar.

Kanal temizleme işlemi düzenli bir şekilde yapıldığında uzun süreli olarak tıkanma gibi sorunlar oluşmaz. Fakat kullanıcıların ihmali yüzünden kirlilik bir süre sonra tıkanıklığa yol açar. Tıkanıklık oluştuğunda herhangi bir müdahale edilmezde bu durumda kanal hiçbir şekilde kullanılamaz.

Beypazarı Kanal Temizleme

Beypazarı Kanal Temizleme Firmaları

Beypazarı Kanal Temizleme firması kanal içerisinde hangi bölgelerin kirlendiğini tespit etmelidir. Daha sonra bu tespite yönelik olarak bir çalışma başlatmalıdır. Çalışmalarda kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Son teknoloji ile tasarlanan kanal ve tıkanıklık temizleme aletleri kullanılmalıdır. Bu aletler en kısa sürede tüm kanalı temizleyecektir. Bu sayede uzun süreli olarak kullanımı da desteklenmiştir.

Kanal temizleme firmaları kanala giden her türlü alt yapıyı en detaylı şekilde inceler. Çünkü kanal tıkanıklığının temel sebebi yabancı cisimlerdir. İlk olarak bu yabancı cisimleri tespit ederiz. Hangi borunun tıkandığı da tespit edilmelidir. Borunun yapısı ya da döşenmesi de kanal tıkanıklığı nedenleri arasında yer alır. Kullanıcı atıkları ve erimeyen maddelerin bu giderlere atılması da tıkanıklık nedenleri arasında yer alır.

Beypazarı Kanal Temizleme Numaraları

Beypazarı kanal açma işlemine başlamadan önce özel bir kameralı görüntüleme cihazı ile tüm kanalı kontrol ederiz. Bu kontrol aşaması aslında temizleme aşamasından çok daha önemlidir.  

Kanal Temizleme işlemi için Özdoğan Vidanjör firmasına ulaşabilirsiniz. Özdoğan Vidanjör kullandığı son teknoloji aletler ile kanal tıkanıklığını hızlıca tespit eder. Daha sonra yine son teknoloji ekipmanlar ile kısa sürede tüm kanallar temizlenir. Gerektiği zaman çevreye zarar vermeyen kimyasal malzemeler kullanılır. Kolay bir şekilde randevu oluşturarak kanal temizliğini yaptırabilirsiniz.

Beypazarı Kanal Temizleme Hİzmeti

Beypazarı Kanal Temizleme Hizmetimiz

Beypazarı Kanal Temizleme hizmetimiz için ekibimiz ilk olarak kanalın kontörlünü yapar. Kameralı görüntüleme cihazı ile kanalın neden kirlendiğini tespit ederiz. Eğer herhangi bir tıkanıklık varsa bu tıkanıklığın neden olduğunu tespit ederiz. Daha sonra tıkanıklığa sebep olan maddelere en uygun olan robot cihazı kullanırız. Organik atıklardan meydana gelen bir tıkanıklık varsa bu durumda çevreye zarar vermeyen kimyasal maddeler kullanırız.

Tıkanıklık robot cihaz ile hemen açılmayabilir. Bu durumda ilk olarak maddelerin yumuşaması için basınçlı sudan yardım alınır. Basınçlı su sayesinde tıkanıklığın olduğu yerde sertleşen maddeler bir süre sonra yumuşar. Daha sonra robot kullanarak maddeler yerinden çıkartılır.

Beypazarı kanal temizleme işleminin son aşamasında yeniden kameralı cihaz ile görüntüleme yapılır. Bu sayede kanalda herhangi bir yabancı cismin kalıp kalmadığı görürüz. Eğer kaldıysa yeniden basınçlı su kullanılarak cisimler kanaldan uzaklaştırırız. Kanalın yeniden tıkanmaması için son kez bakım yapılır ve kapatılır.