Vidanjör arabası bu araçlar yıllardır pek çok alanda kullanılmaktadır. İlk kullanım alanı maden ocakları olan vidanjör araçları büyük bir tankere sahiptir. Çeşitli firmalar tarafından kullanılan bu araçlar özel bir sistemle kurulmuştur.

Diğer araçlardan farklı olarak tasarlanan ve işlevsel olarak geliştirilen vidanjörlerin farklı sektörlerde bu özelliklerinden istifade edilmektedir. Kiralık vidanjör arabası firma olarak vidanjör araçlarımızı kiralamak için kullanmaktayız. Hem şehir içi hem şehir dışı kiralama ile ihtiyaç duyulan bölgelere araçlarımızı ulaştırmaktayız.

Bunlar dışında araçlarımızı kanalizasyon sistemlerinde veya diğer alanlarda kullanmaktayız. Aynı zamanda araçlarımız yıllardır birden fazla sektöre hizmet vermektedir.

Vidanjör Arabası

Vidanjör Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Vidanjör araçlarının çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. Bunlardan biri araçların atık su kuyularında kullanılmasıdır. Aynı zamanda atık su kuyuları dışında vidanjör arabası kanalizasyon sistemlerinin olmadığı yerlerde fosseptik çukurlarının boşaltılmasında kullanılmaktadır.

Maden ocaklarında biriken çamurun boşaltılması için de gereken bu araçlar, inşaat alanlarında biriken suların boşaltılmasında kullanılmaktadır. Vidanjör arabası kiralama için tüm müşterilerimize kiralamak istedikleri boyutlarda vidanjör araç hizmeti sunmaktayız. Kiralık vidanjör araç hizmetimiz için bizlerle iletişime geçerek vidanjör araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Vidanjör araçlarımız şehir dışı kullanımlar için kiralanmaktadır. Kanalizasyon sistemleri için büyük kolaylık sunan bu araçlar sektörümüzde yıllardır kullanılmaktadır. Kuyuların boşaltılmasında, vidanjörler büyük önem arz etmektedir. Kuyulardan tankerlere aktarılan atıklar belli bölgelere transfer edilmektedir.

Vidanjör Arabası

Vidanjör Arabası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vidanjör aracı seçilirken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Vidanjörlerin kullanılacağı alana göre boyutunun da belirlenmesi gerekmektedir. Daha küçük bir iş yükü olan yerlerde küçük boy vidanjörlerin kullanılması gerekmektedir. Vidanjör arabası bunun için doğru seçilmelidir. Küçük, orta veya büyük boy vidanjörler bulunmaktadır. Bu araçların daha küçük veya büyük tankere sahip olanları ihtiyaca göre tercih edilebilir.

Daha büyük hacme sahip vidanjörler fosseptik çukurlarının boşaltılması, atık sutaşıma çalışmaları için ideal olabilmektedir. Böylelikle vidanjörler sayesinde kanalizasyon sistemleri kolaylıkla temizlenmektedir. Vidanjör kiralama kanalizasyon veya inşaat işleriniz için bir vidanjöre ihtiyacınız varsa satın almak yerine birkaç saatliğine veya birkaç günlüğüne kiralayarak kullanabilirsiniz.

Kiralama hizmetimizi istediğiniz zaman, ihtiyacınız olan her zaman kiralayabilirsiniz. Kanalizasyon alt yapı sistemleriyle ilgilenen, vidanjör kiralama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Vidanjör araçlarımız ile yağ kuyularını temizliyoruz. Rögarlarda biriken atık suları çekiyoruz.

Vidanjör Arabası

Kiralık Vidanjör Arabası Fiyatları

Vidanjör kiralama yıllardır kiralama hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda vidanjörlerimiz en uygun fiyatlarla kiralanmaktadır. Kiraladığımız araçlarımızı, steril etmekteyiz. Tanker içi kullanım sonrası temizlenmekte, tazyikli sular ile yıkanmaktadır. Vidanjör arabası doğal afet durumlarında da kullanılan işlevsel araçlardır. Su baskını, sel gibi olayların görüldüğü durumlarda bu araçların vakumlama sistemi kullanılarak sular kolaylıkla tahliye edilebilmektedir.

Vidanjörlerimiz sorunsuz çalışan tüm bakım veya onarımları düzenli olarak yapılan araçlardır. Kiraladığımız tüm müşterilerimize araçlarımızı hasarsız, arızasız çalışır durumda teslim etmekteyiz. Kiralık vidanjör müşterilerimize vidanjör araçlarımızı kendi çalışmalarımızda sunduğumuz gibi kiralama hizmeti olarak da sunmaktayız.

Vidanjörler büyük veya ağır iş makinaları olarak a görülebilir. Küçük çaplı tıkanmalarda, ev içi kanalizasyon sorunlarında bu araçlar kullanılmamaktadır. Vidanjör arabası kullanıldığı durumlar binaların, evlerinizin bağlı olduğu kanalizasyon hatlarında. Büyük fosseptik kuyularında, birikmiş atık kuyularında kullanıma daha uygundur. Vidanjörlerimiz saatlik veya günlük sistem ile kiralanabilmektedir. Gerekli hallerde belediyelere de kiralanabilen bu araçlar. Şehirlerin atıklarının kaldırılması ve temizlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Kanalizasyon alt yapılarında bir birikme meydana geldiğinde bu problemi özel bir araç kullanmadan çözebilmek tahliye işlemi yapabilmek mümkün olmamaktadır. Vidanjör arabası atıkların, fosseptiklerin temizlenmesi için basit veya hijyenik bir çözüm sunmaktadır.