Bala vidanjör firmaları farklı boyutlarla ve amaçlarla kullanılan bu araçlar özellikle alt yapı çalışmalarında büyük önem taşımaktadır. Birden fazla işlevi bulunan bu araçlar uzun yıllardır faaliyet veren firmaları en önemli hizmetleri arasında bulunmaktadır. Çeşitli atıkları tankerine depolayarak boşaltma işlemi gören bu araçların özellikle yıllar içinde kullanım alanları da genişlemiştir. Bizler de şirket olarak vidanjörlerimizi şehir içlerinde ve şehir dışında pek çok noktada kullanmaktayız. Vidanjörler dışında taşınması ve müdahale edilmesi daha hızlı olan küçük robot makinalarımız ile bölgelere müdahale etmekteyiz.

360 derece dönebilen kamera başlığına sahip aletlerimiz ile kanalın içini detaylı olarak görebilmekteyiz. Kanala doğru yolladığımız bu sistem hat boyunca ilerleyerek çatlak, eğim, kırık, tıkanıklık varsa görüntüleyebilmemize ve doğru noktayı tespit edip müdahale edebilmeye yardımcı olmaktadır.

Bala vidanjör hizmeti dışındaki hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her türlü sorununa çözümler üretmekteyiz. Sadece su kaçakları değil gaz kaçağı tespitlerinde de kameralı robotlarımızı kullanabilmekteyiz. Özellikle inşaat, kanalizasyon ve alt yapı sorunlarına çözüm üretebilmek için şirketimizi durmadan geliştirmekte ve genişletmekteyiz. Giderlere suyolu ile gitmesi güç olan ped, plastik ve kumaş gibi suda erimeyen sert cisimlerin atılması ve bunun bir devamlılık içermesi  tıkanma sorunlarına yol açmaktadır. Bu raddeye gelindikten sonra ise tek çözüm bir uzman tarafından tıkalı bölgenin açılmasıdır.

Bala Vidanjör

Bala Vidanjör Firmaları

Bala vidanjör araçlarının belediyeler, il özel idareleri dışında özel şirketlerinde kullanımına sunduğu tankerli araçlardır. Ucunda kamera takılı uzun ve ince bir borunun kanala gönderilerek hasarın tespit edilmesi işlemi robot makinalar tarafından yapılmaktadır. Daha büyük işlemlerde ise kanaldaki, kanalizasyondaki  çamurlaşmış, tortulaşmış atıkların toplanması ise vidanjör ile yapılmaktadır.

Giderlerin tümü kanalizasyon sistemine bağlıdır. Toplanan bütün atıklar kanalizasyonlarda birikmektedir. Bu yüzden, birikme uzun yıllar devam ettiğinde bakım yapılmadığında lağım taşmaları ve patlamaları meydana gelmektedir. Bala vidanjör kiralama vidanjör ihtiyacının oluştuğu her bölgeye kiralanmaktadır. Bu araçlarımızı acil durumlarda dâhil olmak üzere şehir dışı kiralama hizmetiyle de müşterilerimize sunmaktayız.

Özellikle rutubet, kanal tıkanıklığının ve borularda sızma olduğunun önemli belirtilerindendir. Rutubet sorunu uzun süredir bir sızma sorununun devam ettiğini göstermektedir. Bu şekilde uzun süre müdahale edilmemiş hasarlar tesisat sistemini neredeyse çökme durumuna getirmektedir. Bu da ileride büyük çaplı maddi hasara yol açmaktadır. Sızdıran borular zamanla aktığı bölge zeminini yumuşatarak çökmelere neden olmaktadır.

Bala Vidanjör

Bala Vidanjör Kiralama

En uygun vidanjör kiralama hizmetinden yararlanabileceğiniz Özdoğan Vidanjör şirketi olarak müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Vidanjör yardımı ile kanal temizleme işlemine ihtiyaç duymanız halinde iletişim numaralarımız üzerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.  Bireyler tarafından zorlu bir işlem olduğu düşünülmesi de mevcut alt yapı sorunlarının ertelenmesine neden olmaktadır.

Bala vidanjör telefon numaraları üzerinden işlemlerimiz hakkında detaylı bilgileri alarak tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 7/24 açıkta bekleyen hatlarımız ile sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için beklemekteyiz. Müşterilerimizi kullandığımız makinalarla ilgili bilgilendirmekteyiz. İşlemlerimizin hızlı ve pratik olduğuyla ilgili gerekli açıklamaları yapmaktayız. Bala vidanjör hizmetimiz ile kapalı tüm kanalizasyon sistemlerini açmaktayız.