Geçmişten gelen deneyim sayesinde pek çok alanda hizmet veriyoruz. Uzun yıllar boyunca gelişen teknolojiye ayak uydurarak deneyimli ekibimizle birlikte tüm hizmetleri alt yapıya ve çevreye zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde pek çok alanda akla gelen ilk vidanjör firmalarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. Kanalizasyon hizmetleri, vidanjör hizmetleri, tıkanıklık açma hizmetleri ve görüntüleme hizmetleri için bir telefon uzağınızdayız.

Vidanjör ve alt yapı sektöründe her türlü alt yapı tesisatlarına hâkimiz. Bu anlamda sadece belirli bir çevrede de değil şehrin pek çok yerinde hizmet veriyoruz. Alt yapı olarak belediye ve şehir kanalizasyonuyla belediyeler ilgilenirken kimi zaman firmamızın bünyesinde olan ileri teknoloji aletleri de tercih ediliyor. Özdoğan Vidanjör hem belediye için hem de özel siteler için gerekli olan alt yapı problemlerinde her zaman ilk aranan numaralardan biridir.

Özdoğan Vidanjör uzun süre deneyimli olan ve gerektiği yerlerde eğitime tabi tutulmuş ekibi bünyesinde barındırır. Bu sayede özellikle büyük firmaların ihtiyaçları kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Ekibin dinamik olması tüm hizmetlerin kısa sürede tamamlanmasıyla birlikte temiz ve titiz çalışması da takdir edilesidir. Özellikle özel binalar için gerekli olan tıkanma, temizleme gibi işlemlerde etrafa zarar vermeden uygulama yapılır. Kullanılan malzemeler çevre dostudur. Bu anlamda hem temizleme işlemleri daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşir hem de çevreye herhangi bir zarar verilmez.

Özdoğan Vidanjör sadece belirli bir bölgeye hizmet vermiyor. Ankara ve çevresine verdiğimiz hizmeti daha da geliştirerek Türkiye geneline yaydık. Türkiye genelinde ihtiyaç duyulduğu takdirde hizmet veren bir firmayız. Kanalizasyon, vidanjör, tıkanıklık açma ve görüntüleme gibi hizmetler için ulaşan ve memnun kalan müşteri yoğunluğu fazla olduğu için Türkiye’nin pek çok bölgesinde öneriyle de ulaşan müşteriler oldukça fazladır. Özdoğan Vidanjör sadece hizmet vermek için de değil hizmete katkıda bulunmak için de görev yapar. Vidanjör kiralama gibi işlemlerde de ulaşım sağlayabilirsiniz. Son teknolojiye uyumlu, her türlü zor koşulda kullanılabilecek ve kolay kullanım sağlayan vidanjörleri kiralayabilirsiniz.

MİSYON

Özdoğan Vidanjör olarak çalıştığımız alanlarda eksiksiz bir şekilde kaliteli hizmet sunmaktır. Müşterilerin ve öneriyle gelenlerin güvenini sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini de ön planda tutmak önem verdiğimiz konular arasında yer alır. Kaliteden ödün vermeden, etik ve ahlaki değerler ışığında, iyileşme faaliyetlerini sürekli olarak kılmak ve diğer firmalara karşı örnek bir kuruluş olmak hedefimizdir.

VİZYON

Özdoğan Vidanjör olarak; çalışma arkadaşlarımızın seçiminde titizlikle yaklaşmak gerektiği yerde eğitim vererek deneyim sahibi yapmaktır. Geçmişte edindiğimiz tüm bilgileri ve başarıları daha ileriye taşıyabilmek için Türkiye’nin her bölgesine ulaşmaktır. Türkiye içerisinde parmakla gösterilen ve ihtiyaç halinde ilk aranan numara olmaktır. Herhangi bir alt yapı hizmetinde iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşarak güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.